O nás

o nás

Náš příběh 

Život je neustálá práce na sobě. Muži na celém světě se snaží být lepšími. Pro nás, v Koolmanu, je to úžasně inspirující, protože tuto snahu nevidíte jen zvnějšku, spojenou s denní péčí o celé tělo, ale rovněž i  uvnitř, prostřednictvím každodenní reflexe a osobního růstu. 

Naše prémiová značka Koolman aspiruje být rádcem a pomocníkem moderního muže v oblasti zdravého životního stylu, komplexní péče o pleť i tělo a intimní pánské hygieně, využívající  jen přírodní aktivní látky a jednoduchou moderní denní rutinu péče.

Když vypadáte a cítíte se dobře, jste lépe vybaven čelit výzvám dnešního světa a jste schopen dosáhnout svých cílů.

Koneckonců, skutečná změna často u muže začíná pohledem do zrcadla. S Koolmanem víte, že dokonalost nemusí být jen snem. 

 

Moderní muž

Koolman je určen pro moderního muže. Muže, který si váží kvality v každém aspektu jeho života. Moderní muž je osobností s vytříbeným vkusem, který oceňuje funkčnost a efektivitu výrobků, které používá. Náš jednoduchý a moderní dizajn spojený s použitím unikátních přírodních látek, které pečují a osvěžují vaši pleť i intimní partie, bude ozdobou každé pánské koupelny. Můžete si je hodit do vašeho fitness batohu, do pracovní kabely nebo je mít ve sprše nebo na umyvadle.

 

Naše filozofie

Jsme přesvědčeni, že účinné a krásně navržené výrobky zpříjemňují každodenní život i vaše pocity. Každodenní péče o pleť a intimní místa by měla být jednoduchá, příjemná a efektivní.

Je každodenní nutností moderního muže. Viděli jsme, že dnešní muž si z tohoto hlediska nemá příliš z čeho vybírat. Proto jsme se rozhodli toto změnit a přišli jsme s kosmetikou, která je komplexní, přitom jednoduchá k použití, šetří váš čas, pomáhá zlepšit vaši pleť i komfort intimních partií.  

 

Ingredience

My v Koolmanovi klademe velký důraz na ingredience, aktivní přírodní  látky. Nikdy nepoužíváme parabeny, silikony, syntetická barviva nebo parfemaci. 

Využíváme rostlinné extrakty s antioxidačními účinky tak, abychom dosáhli co nejlepší kvality. Všechny naše výrobky jsou vyráběny v České republice za použití metod chránících životní prostředí a při minimalizaci odpadů. 

Zpět do obchodu