O kyselině hyaluronové

hyaluronová

Kyselina hyaluronová je látka, která se přirozeně nachází ve vašem těle, ano i v mužském, zadržuje vodu a pomáhá udržovat pokožku hydratovanou. Kyselina hyaluronová (KH) je schopna udržet tisícinásobné množství vody v porovnání ke své hmotnosti a je silným humektantem – zvlhčující látkou, která pomáhá zvlhčovat vaši pleť. Množství přirozené KH v našem těle klesá s věkem a také díky působení volných radikálů jako např. UV záření, což vede ke stárnutí pleti, zvýšené citlivosti, nerovnoměrnému tónu pleti. Využíváním produktů jako jsou séra nebo hydratační prostředky s účinným množstvím KH pomáhá zlepšit přirozenou hydrataci naší pleti.

 

Výhody kyseliny hyaluronové

1. Hluboce hydratuje  vaši pleť, cítíte, že vaše pleť je jemnější a hladší a vyzařuje přirozenou svěžest.
2. Dehydratovaná pleť vede ke vzniku vrásek - KH pomáhá udržovat pleť vlhkou a zpomaluje tvorbu vrásek, u těch začínajících je často potlačí úplně.
3. Napravuje poškození způsobená životním stylem  - alkohol, kouření, špatná strava a probdělé noci, to vše se postupně projeví na vaši pleti. KH pomáhá napravovat a bojovat s následky tohoto životního stylu. Nicméně ani ona není všemohoucí, výsledky se těžko dostaví, pokud vypijete denně 5 piv nebo litr vína, vykouříte krabičku cigaret a doplníte jídlem z fast foodu.
4. Je vysoce účinná pro všechny typy pleti – od suché, citlivé nebo pleti náchylné k akné až po velice mastící se pleť, což je typické daleko více u mužů než žen. Protože je tato přírodní látka již přítomna v našem těle, nezpůsobuje její použití žádné iritace kůže. 
5. Pracuje jako ochranný štít  proti negativním vlivům životního prostředí a volným radikálům jako jsou UV záření nebo znečištění vzduchu. Koolman přichází na český trh s unikátním hyaluronovým sérem se dvěma molekulami kyseliny hyaluronové, speciálně vyvinutým pro mužskou pleť (která je rozdílná od ženské pleti), které je podpořeno kombinací dalších aktivních přírodních látek a extraktů.

Zpět do obchodu